LAN-KARS to polski producent damskiego obuwia skórzanego.

Tworzymy wyłącznie damskie obuwie z naturalnych skór, ponieważ natura to odzwierciedlenie duszy kobiety. Stale się doskonalimy i rozwijamy, dążąc do perfekcji. Nasza pasja i zamiłowanie to praca, którą kochamy. Dlatego z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że przy produkcji obuwia osiągnęliśmy mistrzostwo. Dbamy o każdy szczegół. Inspiracje czerpiemy z natury i ulicznych trendów. Łączymy ze sobą odważne kolory i zdecydowane kształty. Nasze obuwie wykonane jest z najlepszych polskich oraz włoskich skór, co stanowi znak rozpoznawczy wszystkich kolekcji marki Lan-Kars. Każdy z naszych produktów sygnowanych logo Lan-Kars słynie z nieszablonowej stylistyki oraz perfekcyjnego wzornictwa i niespotykanej wygody użytkowania. Obuwie marki Lan-Kars tworzone jest przez doświadczonych projektantów od lat związanych z marką.

Cały proces od projektu po wykonanie odbywa się w rodzinnej fabryce w Lanckoronie. Każdy but wytwarzany jest przez nas z troską o staranność wykonania oraz najwyższą precyzję. Z wyczuciem dobieramy dekoracyjne detale, aby stanowiły delikatny akcent na tle obuwia. Wiemy, że but jest zwieńczeniem stylizacji kobiety. Nasze kolekcje są dowodem na to, że można połączyć kreatywne spojrzenie na modę z klasyczną elegancją. Tworzymy obuwie dla kobiet w każdym wieku. Dzięki wielokrotnym testom, którym poddawane są nasze produkty, dajemy pewność  komfortu  i wygody. W oferowanym  przez nas  obuwiu znajdują się zarówno uniwersalne  jak i klasyczne modele  oraz te z odrobiną szaleństwa. Śmiało więc możemy powiedzieć, że nasze obuwie to coś zdecydowanie więcej niż tylko buty.

– 28 LAT –

TRADYCJI

Nasza historia jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Firma LAN-KARS jest obecna na rynku od 28 lat. To wystarczająco wiele czasu, aby uczynić jej historię wyjątkową i niepowtarzalną. Zapoczątkował ją szef firmy, Pan Sławomir Karelus, który już w bardzo młodym wieku musiał stać się osobą zaradną. Początkowo pracował w zakładzie znajdującym się w szewskim zagłębiu w Kalwarii Zebrzydowskiej. To właśnie tam Pan Sławomir nabywał doświadczenie w tym rzemiośle. Aż do roku 1990, w którym postanowił usamodzielnić się i początkowo ręcznie wykonywać pojedyncze sztuki obuwia. Pierwsze wyprodukowane przez niego obuwie sprzedawał na targu. Wraz z biegiem czasu miejsce pracy zaczęło przypominać prawdziwą manufakturę. Nowi kontrahenci i rosnąca ilość klientów zadowolonych z wysokiej jakości nabywanego obuwia przełożyła się na dalszy dynamiczny rozwój firmy. Niestety, w pewnym momencie ze względów prywatnych, losy firmy trochę się skomplikowały.
Na szczęście, dzięki uporowi i determinacji żony Pana Sławomira oraz jego pracowników, udało się przeczekać ten trudny okres. Firma ponownie złapała wiatr w żagle, a dzięki zaangażowaniu kolejnego pokolenia, LAN-KARS zyskała prawdziwy statut firmy rodzinnej. W następnych latach firma rozpoczęła modernizację i zainwestowała w nowy park maszyn, co zwiększyło możliwości produkcyjne oraz podniosło jakość produkowanego obuwia. Dziś LAN-KARS jest prężnie rozwijającą się firmą. Nabywającą rzesze zaufanych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

– NAJWYŻSZA –

JAKOŚĆ

CHOLEWKA

To główny element buta – okrywa wierzchnią część stopy. Cholewki wykonujemy ze skóry naturalnej. Połączenie spodu z cholewką odbywa się na wiele sposobów w zależności od typu buta. Zawsze zwracamy uwagę na to aby połączenie było stabilne i zapewniało długą żywotność.

WNĘTRZE

Komfort stopy stanowi dla nas najwyższy priorytet. Dlatego też wnętrze naszego obuwia, podobnie jak cholewka w całości wykonane jest ze skóry naturalnej. Dzięki czemu ma ono świetne właściwości higieniczne, jest wygodne i łatwo dostosowuje się do kształtu Twojej stopy.

WKŁADKA

Pamiętaj, że dobrej jakości wkładka może spełniać wiele funkcji. Nasze wkładki pomogą zapewnić Ci stabilność w butach na wysokich obcasach a także zapobiegną problemom spowodowanym płaskostopiem. Wszystkie nasze wkładki są skórzane.

PODESZWA

Nasze podeszwy chronią Twoją stopę przed chłodem, żarem, nierównościami terenu czy też ostrymi przedmiotami. Wykonane są zawsze z najwyższej jakości materiałów, odpowiednio dopasowane do każdego typu obuwia. Zapewniają komfort użytkowania.

– TWÓJ –

STYL

Poznaj nasze linie.

To linia z obuwiem dla każdej kobiety. Oferuje ona wszystko, czego dusza zapragnie. Znajdziesz tutaj obuwie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami panującymi w świecie mody.

Klasyczne i ponadczasowe modele idealne na każdą okazję. Zawsze dostępne w naszej ofercie.

Propozycja dla kobiet ceniących przede wszystkim komfort i wygodę. Obuwie wykonane jest na profilowanych podeszwach, które podpierają łuk stopy oraz stabilizują każdy krok.

Podoba Ci się jeden wzór, ale nie odpowiada Ci kolor lub rodzaj skóry? A może chcesz połączyć trzy modele w jeden? Firma LAN-KARS daje możliwość indywidualnego projektowania obuwia.

Prosimy o kontakt: +48 881 951 208, postaramy się pomóc.